BlankProducenci
 
Blank

Najtańsza spawarka inwertorowa do zastosowań domowych

Najtańsza spawarka inwertorowa do zastosowań domowych

Jaką spawarkę wybrać?

Do użytku domowego bardzo często wybierane są przede wszystkim spawarki transformatorowe. Są to urządzenia o nieskomplikowanej budowie i dostępne w rozsądnych cenach. Niestety ich wadą są dość duże gabaryty oraz spory ciężar, co niestety utrudnia wykonywanie prostych prac. Dodatkowo pobierają sporo prądu, więc nie jest to najoszczędniejsza forma spawania. Jakość spawania spawarką transformatorową w dużej mierze zależy od użytych elektrod.

Nieco bardziej zaawansowane są spawarki inwertorowe, które są coraz chętniej wybierane przez klientów indywidualnych do spawania metodą MMA. Wyróżniają się niewielkimi gabarytami i są znacznie bardziej mobilne, poręczne i lekkie niż modele transformatorowe. Dzięki temu praca nimi jest łatwiejsza i nie zajmują zbyt wiele miejsca w garażu czy domowym warsztacie. Gwarantują też bardzo łatwą obsługę, dlatego przy odrobinie wprawy pozwolą na sprawną realizację różnorodnych prac. Dodatkowo wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, ułatwiających spawanie. Są wystarczające do większości zadań, jakie wykonujemy w przydomowych warsztatach.

Spawarki inwertorowe dostępne są w różnych cenach, więc bez problemu można dobrać niezbędne urządzenie odpowiednio do swojego budżetu. Nawet najtańsza spawarka inwertorowa będzie solidnym wsparciem podczas spawania w domowym warsztacie.

Kup online spawarkę inwertorową

Coraz więcej osób kupuje narzędzia w sklepach internetowych. To wygodny sposób robienia zakupów, a także zdobywania informacji na temat produktów oraz szybkiego porównywania ich. Spawarkę inwertorową do zastosowań domowych można nabyć w sklepie internetowym spawaj.eu. W asortymencie sklepu znajdują się urządzenia niewielkie i stosunkowo lekkie, więc idealnie nadające się do użytku amatorskiego. Dostępne są w wersji zasilanej prądem 230V oraz 400V. Wszystkie modele wyróżniają się wysoką jakością wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nawet najtańsze urządzenia gwarantują niezawodne działanie. Ceny spawarek inwertorowych zaczynają się już od ok. 400 zł.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl