altOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
BlankProducenci
 

Pistolety lakiernicze to akcesoria niezbędne podczas odnawiania powłok w samochodach czy pokrywania lakierem powierzchni metalowych przedmiotów i konstrukcji. Te niewielkie, ale bardzo funkcjonalne urządzenia składają się ze specjalnego elementu natryskowego z dyszą i rękojeścią oraz dołączonego do niego pojemnika. Zaletami pistoletów lakierniczych są możliwość szybkiego i dokładnego pokrycia powierzchni materiału lakierem oraz możliwość nakładania go jednolitą warstwą. Pistolety lakiernicze są zasilane pneumatycznie, co oznacza, że wymagają sprężarki. W naszym sklepie dostępny jest odpowiedni do tego celu kompresor Shamal o wydajności 500 l/min.

Niskociśnieniowe pistolety lakiernicze z dyszami HVLP, LVLP i LVMP

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór niskociśnieniowych pistoletów lakierniczych z dyszami HVLP, LVLP i LVMP. Pistolety lakiernicze HVLP mają więcej otworów w dyszy od klasycznych modeli HP, dzięki czemu pracują pod niższym ciśnieniem, ale ilość emitowanej farby jest większa. Ich zaletą jest oszczędność farby, ale wymagają mocniejszego kompresora. Pistolety lakiernicze LVLP łączą w sobie zalety modeli HP i HVLP – pracują pod niskim ciśnieniem i przy małym zużyciu sprężonego powietrza, a jednocześnie gwarantują niewielkie straty farby lakierniczej. Pistolety lakiernicze LVMP, zwane także RP, cechują się z kolei ograniczoną ilością zużywanego powietrza przy średnim ciśnieniu pracy.

Pistolety lakiernicze dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją uchwytu oraz sporym pojemnikiem. Dzięki temu nadają się doskonale do malowania wysokich, zewnętrznych konstrukcji stalowych. Znajdują także zastosowanie w przemyśle meblarskim i podczas wykonywania prac hobbystycznych. Zapewniamy profesjonalne pistolety lakiernicze wyposażone w zbiornik o pojemności 600 ml oraz mniejsze pistolety do amatorskich zastosowań. Typowy model dostępny w naszej ofercie przystosowany jest do pracy pod ciśnieniem od 1,5 do 3 barów. Wszystkie pistolety wyposażone są w funkcje regulacji w zakresie ilości powietrza i farby oraz szerokości strumienia.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl