altOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
BlankProducenci
 

Podnośniki samochodowe hydrauliczne

Do wymiany opon, jak i sprawdzenia podwozia auta niezbędnym narzędziem jest lewarek lub inaczej podnośnik samochodowy. Dla formalności dodajmy, że należy on do absolutnie podstawowego wyposażenia warsztatu naprawczego czy też wulkanizacji. Jest również urządzeniem, które niejednokrotnie przydaje się w prywatnych garażach.

Producenci podnośników samochodowych oferują trzy typy tych urządzeń. Zainteresowany ma wybór pomiędzy lewarkiem trapezowym, słupkowym oraz tzw. żabą. Pierwszy typ pozbawiony jest elementów hydraulicznych, dlatego jego obsługa nie należy do przyjemnych. W pozostałych dwóch typach stosuje się hydraulikę, która powoduje, że lewarek ma lepszy udźwig i może podnosić auta na większą wysokość. To dwa podstawowe parametry, jakie należy sprawdzić, planując zakup podnośnika hydraulicznego.

W stałej ofercie naszego sklepu znajdują się narzędzia i urządzenia dedykowane m.in. warsztatom samochodowym. W tej grupie zamieściliśmy też podnośniki hydrauliczne słupkowe. Prosimy zwrócić uwagę na możliwy udźwig tych urządzeń. Lewarki te w stabilny i bezpieczny sposób mogą podnosić auta osobowe, a także samochody dostawcze, ciężarowe i autobusy. Najmocniejsze urządzenie w tej grupie ma udźwig równy 32 tonom. Z kolei również oferowane przez nas hydrauliczne podnośniki samochodowe typu żaba są urządzeniami przeznaczonymi do obsługi pojazdów osobowych. Umożliwiają szybkie podniesienie pojazdów do 3 ton. Obok mocnej konstrukcji, ich główną zaletą są koła jezdne, które pozwalają swobodnie przesuwać lewarek w różne miejsca.

Co do kosztów, jakie należy ponieść za zakup podnośnika hydraulicznego, nie są to urządzenia z górnej półki cenowej. Za najtańszy lewarek z naszej oferty trzeba zapłacić niewiele ponad 100 zł, przy czym warto pamiętać, że ten jednorazowy wydatek jest opłacalny. Podnośnik, który otrzymują Państwo w zamian, należy do grupy trwałych urządzeń bardzo dobrego producenta.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl