Producenci
 

Zestawy spawalnicze TIG

Jeżeli planują Państwo zakup dobrej spawarki wraz z dodatkowym wyposażeniem warsztatu, z przekonaniem polecamy oferowane zestawy marki Magnum. Firma ta jest jednym z najbardziej cenionych producentów urządzeń spawających w technologii TIG, przeznaczonej m.in. do obróbki aluminium i stopów tego metalu. Nasza oferta zawiera kilkanaście gotowych zestawów spawalniczych głównie tej rekomendowanej przez nas marki.

Kompletne zestawy spawalnicze TIG zawierają przede wszystkim wytrzymałe, a jednocześnie kompaktowe i lekkie spawarki inwertorowe, jako absolutnie podstawowe wyposażenie warsztatu. Do nich wymagany jest równie niezbędny osprzęt, czyli butle z gazem (najczęściej argonem), zawory redukcyjne przeznaczone do gazów sprzężonych, uchwyty spawalnicze i elektrodowe oraz przewody. W niektórych zestawach dodatkowo znajduje się wózek spawalniczy, który pozwala korzystać ze spawarki na ruchomych stanowiskach pracy. Pełen zestaw spawalniczy zawiera też podstawowe akcesoria ochronne – przyłbicę i rękawice.

Jeśli wykorzystują Państwo metodę TIG w swoich warsztatach, oferowane przez nas zestawy spawalnicze są doskonałą opcją, dostępną w szerokim przedziale cenowym.

Zestaw spawalniczy Sherman DIGITIG 200 DC 2w1 ESAB Zestaw spawalniczy Sherman DIGITIG 200 DC 2w1 ESAB
Producent: Sherman
Cena: 2 474,00 zł
zobacz więcej
Zestaw spawalniczy Sherman DIGITIG 200 DC 2w1 TURBO Zestaw spawalniczy Sherman DIGITIG 200 DC 2w1 TURBO
Producent: Sherman
Cena: 2 274,00 zł
zobacz więcej
ZESTAW SPAWALNICZY TIG MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL ZESTAW SPAWALNICZY TIG MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL
Producent: Magnum
Cena: 1 980,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl