altOpcje przeglądania
BlankProducenci
 
ZESTAW TIG MAGNUM THF 201 PULS ZESTAW TIG MAGNUM THF 201 PULS
Producent: Magnum
Cena:

2 140,00 zł

szt.
blankzobacz więcej
ZESTAW SPAWALNICZY TIG MAGNUM THF 206 PULS ZESTAW SPAWALNICZY TIG MAGNUM THF 206 PULS
Producent: Magnum
Cena:

2 129,00 zł

blankzobacz więcej
ZESTAW SPAWALNICZY TIG MAGNUM THF 206 PULS ESAB ZESTAW SPAWALNICZY TIG MAGNUM THF 206 PULS ESAB
Producent: Magnum
Cena:

2 429,00 zł

blankzobacz więcej

Zestawy spawalnicze TIG

Jeżeli planują Państwo zakup dobrej spawarki wraz z dodatkowym wyposażeniem warsztatu, z przekonaniem polecamy oferowane zestawy marki Magnum. Firma ta jest jednym z najbardziej cenionych producentów urządzeń spawających w technologii TIG, przeznaczonej m.in. do obróbki aluminium i stopów tego metalu. Nasza oferta zawiera kilkanaście gotowych zestawów spawalniczych głównie tej rekomendowanej przez nas marki.

Kompletne zestawy spawalnicze TIG zawierają przede wszystkim wytrzymałe, a jednocześnie kompaktowe i lekkie spawarki inwertorowe, jako absolutnie podstawowe wyposażenie warsztatu. Do nich wymagany jest równie niezbędny osprzęt, czyli butle z gazem (najczęściej argonem), zawory redukcyjne przeznaczone do gazów sprzężonych, uchwyty spawalnicze i elektrodowe oraz przewody. W niektórych zestawach dodatkowo znajduje się wózek spawalniczy, który pozwala korzystać ze spawarki na ruchomych stanowiskach pracy. Pełen zestaw spawalniczy zawiera też podstawowe akcesoria ochronne – przyłbicę i rękawice.

Jeśli wykorzystują Państwo metodę TIG w swoich warsztatach, oferowane przez nas zestawy spawalnicze są doskonałą opcją, dostępną w szerokim przedziale cenowym.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl