altOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do
BlankProducenci
 
KOMPRESOR BEZOLEJOWY MAGNUM JWA-10 10 litrów 8 bar KOMPRESOR BEZOLEJOWY MAGNUM JWA-10 10 litrów 8 bar
Producent: Magnum
Cena:

1 530,00 zł

blankzobacz więcej
KOMPRESOR BEZOLEJOWY MAGNUM JWA-20 20 litrów 8 bar KOMPRESOR BEZOLEJOWY MAGNUM JWA-20 20 litrów 8 bar
Producent: Magnum
Cena:

1 750,00 zł

blankzobacz więcej
SPRĘŻARKA ŚRUBOWA PROFI KOMPRESSOREN ARROW 30 kW SPRĘŻARKA ŚRUBOWA PROFI KOMPRESSOREN ARROW 30 kW
Producent: Fachowiec
Cena:

31 860,00 zł

blankzobacz więcej
SPRĘŻARKA ŚRUBOWA PROFI KOMPRESSOREN ARROW 5,5 kW SPRĘŻARKA ŚRUBOWA PROFI KOMPRESSOREN ARROW 5,5 kW
Producent: Fachowiec
Cena:

14 000,00 zł

blankzobacz więcej

 

Artykuły spawalnicze – kompresory i sprężarki

W pracach warsztatowych oraz w przemyśle korzystanie z różnych narzędzi pneumatycznych wymaga zapewnienia im odpowiedniego źródła zasilania. Jest nim kompresor, który wydajnością i parametrami jest dostosowany do potrzeb stanowiska pracy. Kompresory i sprężarki to urządzenia, których zadaniem jest sprężanie powietrza, aż do uzyskania pożądanego ciśnienia. Jego odpowiednia wartość gwarantuje sprawność urządzeń i narzędzi zasilanych sprężonym powietrzem. Zalicza się do nich np. pistolet lakierniczySklep spawalniczy internetowy oferuje możliwość zakupu online wielu modeli kompresorów i sprężarek o różnej wydajności i parametrach pracy, a także o nietypowej budowie. Do tych ostatnich zalicza się pionowy kompresor Shamal.

Kompresory Shamal i Profi

Poza artykułami niezbędnymi do spawania, sklep spawalniczy oferuje inne narzędzia i urządzenia, które są przydatne w warsztatach. W tej kategorii prezentujemy kompresory Shamal oraz Profi dostępne w wielu wersjach i do różnych zastosowań. Do małych warsztatów polecamy między innymi sprężarki bezolejowe Fini CIAO o wydajności 180 l/min, wyposażone w zbiornik o pojemności 25 l i silnik o mocy 1,1 kW. W dużym warsztacie i zakładzie produkcyjnym z pewnością lepiej sprawdzi się kompresor Shamal CT 750/500, z 500-litrowym zbiornikiem i silnikiem o mocy 5,5kW. Urządzenie spręża powietrze do ciśnienia 14 barów, a jego wydajność wynosi 727 l/min. Oferujemy także agregaty sprężarkowe, zestawy sprężarkowe oraz kompresory śrubowe.

Dlaczego warto zdecydować się na kompresory marki Shamal?

Shamal to włoska marka, będąca wiodącym producentem kompresorów na światowym rynku. Wybierając kompresory Shamal zyskujesz między innymi:

  • najwyższą wydajność pracy – kompresory Shamal potrafią osiągać imponujące efekty jeśli chodzi o wartość uzyskiwanego ciśnienia powietrza, dzięki czemu pozwala zasilać wiele urządzeń pneumatycznych,
  • efektywne zarządzanie energią – zastosowane rozwiązania konstrukcyjne pozwalają uzyskać wysokie ciśnienia przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej potrzebnej do zasilanie kompresora,
  • wysoką trwałość – zastosowanie odpowiednich technik produkcji oraz przemyślany projekt urządzenia sprawia, że jest ono mało podatne na uszkodzenia i nie ulega częstym awariom.

Oznacza to minimalne koszty pracy z kompresorem Shamal przy obsłudze wszelkiego rodzaju narzędzi pneumatycznych. Kompresory Shamal doskonale sprawdzą się m.in. w warsztatach samochodowych oraz zakładach produkcyjnych.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl