BlankProducenci
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klucze pneumatyczne

Osoby, które parają się majsterkowaniem i samodzielnie wykonują drobne naprawy, ale też pracownicy warsztatów, narzędziowni czy działów serwisowych w dużych zakładach przemysłowych korzystają z podobnych, uniwersalnych narzędzi. Zaliczają się do nich klucze pneumatyczne udarowe, które ułatwiają, a często umożliwiają przykręcanie i odkręcanie elementów śrubowych. To narzędzia zasilane sprężonym powietrzem, dzięki czemu oferują znacznie większą siłę niż ta, którą mogą wygenerować ludzkie dłonie.
Klucze pneumatyczne wymagają dodatkowego wsparcia w postaci odpowiednio dobranego pod względem wydajności pracy kompresora (sprężarki). Jak dokładnie działają klucze pneumatyczne? Już ich nazwa sugeruje, że należą go grupy narzędzi pneumatycznych. Działanie klucza pneumatycznego oparte jest na mechanizmie wtłaczania powietrza do cylindra i wprawianiu wirnika w ruch. Powstaje w ten sposób energia, która jest kierowana na wał napędowy oraz inne elementy. Bardziej intensywny ruch powietrza skutkuje szybszymi obrotami wirnika i wyższym momentem obrotowym. Zaletą kluczy pneumatycznych jest prosta budowa oraz łatwość i bezpieczeństwo użytkowania. Podczas ich stosowania nie pojawiają się iskry, co wymagałoby stosowania dodatkowych zabezpieczeń dla pracowników.

Klucze pneumatyczne udarowe w zestawach

Klucze pneumatyczne udarowe to jedno z narzędzi cieszących się dużą popularnością. Ich konstrukcją przypominają wiertarkę, w której wiertło zastąpiono odpowiednią końcówką. Aby zwiększyć możliwości wykorzystania takich narzędzi, producenci dodają do nich zestawy wymiennych elementów. Dzięki nim możliwe jest odkręcanie lub dokręcanie śrub czy nakrętek o różnej średnicy. Modele, które oferujemy w naszym sklepie, są wykonane z kompozytów. Dzięki temu łączą w sobie wyjątkową trwałość z niewielką wagą. Dodatkowe atuty to ergonomiczny kształt rękojeści oraz wysoki moment obrotowy, dzięki któremu możliwe jest odkręcanie nawet starych, zapieczonych śrub. Klucze pneumatyczne udarowe są przystosowane do pracy pod bardzo dużymi obciążeniami. Oferujemy również klucze z zestawem końcówek w wygodnej i estetycznej walizce.

Dostępne w ofercie naszego sklepu pneumatyczne klucze udarowe z pewnością zaskoczą Państwa efektywnością pracy w każdych warunkach. Jak najbardziej sprawdzą się we wszelkich profesjonalnych zastosowaniach, gdzie wymagana jest najwyższa jakość stosowanych narzędzi i precyzja działania.

Poza kluczami i zestawami kluczy polecamy Państwu także pozostałe wyposażenie warsztatów naszej oferty, w tym podnośnik samochodowy hydrauliczny i zasilane pneumatycznie pistolety lakiernicze. Zakup naszych trwałych i solidnych narzędzi pneumatycznych to z pewnością dobra decyzja. Przekonało się już o tym wielu Klientów naszego sklepu.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl