altOpcje przeglądania
BlankProducenci
 
Reduktor butlowy MOUSE do AZOTU Reduktor butlowy MOUSE do AZOTU
Producent: SPAWAJ.EU
Cena:

88,00 zł

blankzobacz więcej

Reduktory gazowe są wykorzystywane podczas spawania metodami MIG/MAG i TIG, a także z użyciem palnika gazowego. Umożliwiają one zredukowanie ciśnienia gazu pobieranego z butli do wymaganej wartości roboczej oraz zabezpieczają przed niekontrolowanym wybuchem. Pozwalają również na samoczynne utrzymanie ciśnienia na stałym poziomie. W naszym asortymencie znajdą Państwo reduktory gazowe firm Magnum, Sherman, DONMET i innych przeznaczone do regulacji ciśnienia różnych gazów: dwutlenku węgla, argonu, acetylenu, propanu-butanu, azotu oraz tlenu. Wyposażone są one w dwa manometry (do odczytu ciśnienia w butli i ciśnienia roboczego) oraz solidną obudowę.

Reduktory do argonu

Spawanie metodami MIG, MAG oraz TIG odbywa się w osłonie odpowiednich gazów – dzięki nim możliwa jest ochrona spawanego materiału przed czynnikami atmosferycznymi. Jednym z nich jest argon, który jest powszechnie wykorzystywany podczas spawania półautomatami spawalniczymi MIG i TIG. Argon to gaz obojętny, który pozwala na znaczne obciążenie prądowe. Stosuje się go, jeśli spawany materiał jest narażony na działanie azotu lub tlenu. Reduktory do argonu pozwalają na obniżenie ciśnienia gazu pobieranego z butli oraz utrzymanie go na stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego. Jednocześnie umożliwiają ograniczenie zużycia gazu.

Dlaczego warto wybrać reduktory do argonu?

Zebrane w naszej ofercie reduktory do argonu to profesjonalne wyposażenie, bez którego nie może obejść się żaden profesjonalny zakład ani domowy warsztat, w którym wykonuje się prace spawalnicze. Dzięki utrzymaniu ciśnienia gazów na odpowiednim poziomie pozwalają one:

  • zwiększyć efektywność pracy – są bardzo ważne dla utrzymania odpowiedniej jakości spawu,
  • zoptymalizować zużycie gazów technicznych – reduktor zapobiega nadmiernemu zużyciu gazu potrzebnego do spawania,
  • poprawić bezpieczeństwo pracy – reduktor minimalizuje ryzyko wystąpienia groźnych wypadków,

Wszystko to ma w dłuższej perspektywie czasowe duże znaczenie z punktu widzenia finansów – pozwala nie tylko zwiększyć wydajność produkcji i uniknąć niedoróbek, ale również ogranicza ponoszone koszty do minimum. Reduktory gazu są przy tym bardzo proste w konstrukcji i przez to odporne na zniszczenie – nie wymagają częstej wymiany, co również przyczynia się do minimalizowania kosztów prowadzenia działalności.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl