altOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
BlankProducenci
 

Wciągarki łańcuchowe i linowe

Kolejny już proponowany przez nas produkt znajdujący zastosowanie w warsztatach naprawczych lub montażowniach, to wysokiej klasy wciągarki. W tej grupie urządzeń pozostawiamy Państwu do wyboru ręczne wciągarki łańcuchowe oraz linowe urządzenia elektryczne.

Zacznijmy wobec tego od krótkiego opisu wciągarek czy też wciągników łańcuchowych. Mają one prostą budowę i równie proste zasady działania. Postawą konstrukcji są dwa łańcuchy – nośny i manualny, czyli ten, który muszą Państwo obsłużyć ręcznie. Inne elementy budowy to przekładnia oraz hak, na który zawieszany jest ładunek. Przenosi się go wprawiając w ruch łańcuch. Pomimo ręcznej obsługi jest to w pełni bezpieczne urządzenie. Puszczenie łańcucha powoduje automatyczną blokadę sprzętu, dlatego ładunek nie ma prawa spaść z wysokości. Dodatkowe zabezpieczenie montowane jest w haku. Wciągarki ręczne to też mocne urządzenia, które umożliwiają przenoszenie ciężkich ładunków np. z trudnodostępnych miejsc. Mogą to być m.in. wyjmowane z pojazdów silniki, ale też elementy stalowych konstrukcji i maszyn lub linii przemysłowych. Na podobnych zasadach działają oferowane przez nasz sklep internetowy wciągarki mechaniczne, których przewagą, z oczywistych względów, jest szybsza praca i możliwość większego udźwigu.

Bez względu na sposób pracy i parametry poszczególnych urządzeń, każdą wciągarkę z naszej oferty cechuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, na które tego rodzaju sprzęt narażony jest w szczególny sposób. Nawet w przypadku codziennej, intensywnej eksploatacji, towar ten będzie długo spełniać swoje zadania w Państwa warsztatach, montażowniach lub zakładach przemysłowych.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl