altOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
BlankProducenci
 

Przecinarki plazmowe Sherman

Przecinarki plazmowe Sherman to nowoczesne urządzenia, które umożliwiają precyzyjne cięcie blach oraz różnego rodzaju elementów z aluminium, miedzi i stali. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, które nie są narażone na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór przecinarek plazmowych Sherman wykorzystujących nowoczesne tranzystory IGBT 200 kHz. Jedną z nich jest model Sherman CUTTER 130, przeznaczony do zastosowań profesjonalnych. To świetny wybór dla wszystkich zakładów poszukujących sprzętu do wymagających i intensywnych prac. Dzięki zastosowaniu techniki inwertorowej przecinarka plazmowa Sherman CUTTER 130 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i wagą, więc można z niej korzystać w trudno dostępnych miejscach. Sprzedajemy ją w zestawie z tarczą spawalniczą i młotkiem ze szczotką.

W naszym asortymencie dostępne są także urządzenia wykonane w technologii MOSFET 100 kHz, takie jak poręczna i lekka przecinarka plazmowa Sherman CUTTER 40. Sprawdza się ona przede wszystkim w różnego rodzaju pracach naprawczych i usługowych. Urządzenie wyposażone jest w uchwyt z zajarzaniem dotykowym, a wbudowany zespół przygotowania powietrza z reduktorem i manometrem pozwala na regulację i kontrolę ciśnienia powietrza z panelu sterowniczego.

 

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl