altOpcje przeglądania
BlankProducenci
 
Spawarka Sherman TIG 202P Spawarka Sherman TIG 202P
Producent: Sherman
Cena:

1 139,00 zł

szt.
blankzobacz więcej
Spawarka MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL Spawarka MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL
Producent: Magnum
Cena:

1 650,00 zł

szt.
blankzobacz więcej
SPAWARKA MAGNUM TIG THF 206 PULS SPAWARKA MAGNUM TIG THF 206 PULS
Producent: Magnum
Cena:

1 520,00 zł

blankzobacz więcej
Spawarka Welder Fantasy TIG BI-POWER 200 DC Spawarka Welder Fantasy TIG BI-POWER 200 DC
Cena:

1 800,00 zł

blankzobacz więcej

Spawarki TIG DC

Spawarki TIG pracują w oparciu o wytwarzany łuk elektroniczny, możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu nietopliwej elektrody wolframowej. Łuk topi powierzchnię poddawanego obróbce materiału, a proces ten odbywa się pod osłoną gazu, który zapobiega reakcji utleniania się zarówno elektrody, jak i spawanego tworzywa. Urządzenia przystosowane do pracy metodą TIG DC umożliwiają spawanie z zastosowaniem prądu stałego.

Zdecydowana większość oferowanych przez producentów spawarek TIG DC to funkcjonalne urządzenia inwertorowe pracujące w osłonie argonem. Ich zaletą jest osiąganie bardzo dobrej jakości, czystej spoiny w większości metali i ich stopów, także w bardzo cienkim materiale. Urządzenia te umożliwiają spaw w różnych pozycjach, który łatwo podlega kontroli operatora. Zazwyczaj należą do prostych w obsłudze, a jednocześnie zapewniających profesjonalną obróbkę półautomatów. Wytrzymują duże obciążenia, nie tracąc przy tym na wydajności, a jako spawarki inwertorowe są odporne na duże skoki napięcia.

Oferowane przez nas modele spawarek TIG DC wykorzystują najnowsze technologie dla tego rodzaju produktów. Wykazują bardzo dobre parametry robocze, a jednocześnie są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, np. regulujących prąd zwarcia lub zabezpieczających urządzenie przed przeciążeniem. Najbardziej zaawansowane technologicznie oferowane modele to spawarki wielofunkcyjne, operujące nie tylko metodą TIG, ale też MMA i MIG/MAG.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl