Opcje przeglądania
Producenci
 
Spawarka Sherman TIG 202P Spawarka Sherman TIG 202P
Producent: Sherman
Cena:

1 199,00 zł

zobacz więcej
Spawarka DIGITIG 200 AC/DC MULTIPRO Spawarka DIGITIG 200 AC/DC MULTIPRO
Producent: Sherman
Cena:

2 750,00 zł

szt.
zobacz więcej
Spawarka DIGITIG 200 DC MULTIPRO  Spawarka DIGITIG 200 DC MULTIPRO
Producent: Sherman
Cena:

1 570,00 zł

szt.
zobacz więcej
Spawarka MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL Spawarka MAGNUM THF 201 PULS DIGITAL
Producent: Magnum
Cena:

1 599,00 zł

szt.
zobacz więcej
SPAWARKA MAGNUM TIG THF 206 PULS SPAWARKA MAGNUM TIG THF 206 PULS
Producent: Magnum
Cena:

1 520,00 zł

zobacz więcej
Spawarka Welder Fantasy TIG BI-POWER 200 DC Spawarka Welder Fantasy TIG BI-POWER 200 DC
Cena:

2 580,00 zł

zobacz więcej

Spawarki TIG DC

Spawarki TIG pracują w oparciu o wytwarzany łuk elektroniczny, możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu nietopliwej elektrody wolframowej. Łuk topi powierzchnię poddawanego obróbce materiału, a proces ten odbywa się pod osłoną gazu, który zapobiega reakcji utleniania się zarówno elektrody, jak i spawanego tworzywa. Urządzenia przystosowane do pracy metodą TIG DC umożliwiają spawanie z zastosowaniem prądu stałego.

Zdecydowana większość oferowanych przez producentów spawarek TIG DC to funkcjonalne urządzenia inwertorowe pracujące w osłonie argonem. Ich zaletą jest osiąganie bardzo dobrej jakości, czystej spoiny w większości metali i ich stopów, także w bardzo cienkim materiale. Urządzenia te umożliwiają spaw w różnych pozycjach, który łatwo podlega kontroli operatora. Zazwyczaj należą do prostych w obsłudze, a jednocześnie zapewniających profesjonalną obróbkę półautomatów. Wytrzymują duże obciążenia, nie tracąc przy tym na wydajności, a jako spawarki inwertorowe są odporne na duże skoki napięcia.

Oferowane przez nas modele spawarek TIG DC wykorzystują najnowsze technologie dla tego rodzaju produktów. Wykazują bardzo dobre parametry robocze, a jednocześnie są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, np. regulujących prąd zwarcia lub zabezpieczających urządzenie przed przeciążeniem. Najbardziej zaawansowane technologicznie oferowane modele to spawarki wielofunkcyjne, operujące nie tylko metodą TIG, ale też MMA i MIG/MAG.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl