altOpcje przeglądania
BlankProducenci
 
Zestaw spawalniczy MAGNUM MIG 200 W MMA IGBT Zestaw spawalniczy MAGNUM MIG 200 W MMA IGBT
Producent: Magnum
Cena:

1 899,00 zł

blankzobacz więcej

Zestawy spawalnicze

Spawanie jest skomplikowaną pracą, na której efekty wpływają: odpowiednie przygotowanie sprzętu, właściwa praca, precyzyjne wykończenie spawanych powierzchni i staranne zabezpieczanie urządzeń. Podczas spawania konieczne jest też stosowanie środków bezpieczeństwa zalecanych w ramach BHP. Zalicza się do nich m.in. przyłbica. Zanim spawacz przystąpi do działania, musi zgromadzić odpowiednie artykuły spawalnicze niezbędne do wykonania zadania. Aby ułatwić ten proces i do minimum ograniczyć czas niezbędny na kompletowanie wyposażenia, przygotowaliśmy gotowe zestawy spawalnicze. Są przystosowane do spawania metodą MIG/MAG, TIG oraz MMA.

Spawarka inwertorowa i akcesoria spawalnicze

Zestawy spawalnicze zostały skompletowane w taki sposób, aby za ich pomocą było możliwe natychmiastowe wykonywanie pracy. W skład typowego kompletu wchodzi przede wszystkim urządzenie do spawania. Może nim być spawarka inwertorowa MIG, inwertor TIG czy lutospawarka Magnum lub Sherman. W zestawie znajduje się również butla z odpowiednią mieszanką gazową do danego typu spawania. Uzupełnienie stanowią akcesoria spawalniczereduktor argon/CO2, przewód masowy, drut spawalniczy przy spawarkach MIG, tarcza spawalnicza przy spawarkach TIG, odpowiednie uchwyty oraz przyłbica i chemia spawalnicza. Polecamy również zestawy spawalnicze Sherman wyposażone w specjalny wózek oraz chłodnicę.

Wszystkie produkty z oferty naszego sklepu są wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie. Dzięki temu są niezawodne w pracy, bezawaryjne i bezpieczne. Oferujemy zestawy spawalnicze w szerokim przedziale cenowym.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Gotowe zestawy spawalnicze to świetny wybór przede wszystkim dla firm, które chcą szybko i po bardzo przystępnych cenach zaopatrzyć swoich pracowników w niezbędny sprzęt. To rozwiązanie również dla amatorów, którzy nie mają dużego doświadczenia i wiedzy na temat dostępnych rozwiązań, ale potrzebują niezbędnego wyposażenia do wykonywania własnych projektów.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowe zestawy spawalnicze?

Zestawy spawalnicze składające się nie tylko ze spawarki, akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych do spawania to wybór, który może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim – oszczędzasz czas, który normalnie musisz poświęcić na kompletowanie niezbędnego wyposażenia i możesz od razu przystąpić do pracy. Poza tym zyskujesz w ten sposób pewność, że wszystkie elementy zestawy są ze sobą kompatybilne, co przekłada się na maksymalną wydajność oraz bezpieczeństwo pracy. Co również ważne – komplety są tańsze, niż wszystkie ich elementy zakupione osobno. Krótko mówiąc – są rozwiązaniem, które pozwala zmniejszyć wydatki, jednocześnie zachować wysoką wydajność.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl