altOpcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
BlankProducenci
 

Wyposażenie warsztatów samochodowych

Nasz sklep oferuje również szeroki wybór produktów, które są przeznaczone do wyposażenia warsztatów samochodowych, mechanicznych i innych tego typu miejsc. Artykuły odpowiednio dobrane do profilu działalności firmy, umożliwiają wykonywanie pracy i ułatwiają pracownikom realizację zadań. W naszym asortymencie znalazły się zarówno urządzenia specjalistyczne, jak i uniwersalne, niezbędne w każdej firmie, w której dokonuje się napraw lub obróbki materiałów. Oferujemy elektronarzędzia warsztatowe, podnośniki hydrauliczne i zestawy narzędzi ręcznych.

Podnośniki samochodowe hydrauliczne i narzędzia warsztatowe

Jedną z grup produktów w naszym sklepie są podnośniki hydrauliczne. Zaletą tych urządzeń jest to, że wykorzystują moc zawartą w sprężonym oleju. Dzięki temu są przystosowane do unoszenia ciężarów, jakim nie jest w stanie podołać nawet kilku pracowników. Warsztatom motoryzacyjnym i stacjom diagnostycznym polecamy podnośnik samochodowy hydrauliczny o udźwigu do 3 ton. Dla firm budowlanych mamy podnośniki słupkowe o nośności nawet do 32 ton. Poza podnośnikami oferujemy również przydatne urządzenia i narzędzia do zakładów mechanicznych, samochodowych, stolarni i szlifierni. Sprzedajemy:

  • imadła,
  • szlifierki stołowe,
  • wciągarki, 
  • gwintowniki,
  • zestawy kluczy.

Wiele z tych urządzeń jest również niezbędnych podczas wykonywania prac spawalniczych. Imadło krzyżowe obrotowe pozwala na unieruchomienie spawanych elementów, szlifierki pomagają w wykończeniu spawu, a podnośniki i wciągarki ułatwiają przemieszczanie ciężkich elementów.

Do zasilania narzędzi pneumatycznych polecamy również kompresor Shamal dobrany parametrami do potrzeb urządzenia.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl