altOpcje przeglądania
Cena
 • od
  do
BlankProducenci
 

Nagrzewnice elektryczne to bezpieczne i wygodne urządzenia grzewcze, które działają niemal całkowicie bezobsługowo. Pracują w stałym systemie, nie pobierają tlenu oraz nie generują spalin i nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu mogą być bez przeszkód używane w zamkniętych pomieszczeniach, w których jednocześnie prowadzony jest remont lub inne prace. Polecamy je w szczególności firmom remontowo-budowlanym, które stosują nagrzewnice doraźnie i sezonowo. Z równym powodzeniem można wykorzystać je do ogrzania szklarni, sklepu lub domu letniskowego.

Ciche i efektywne nagrzewnice elektryczne GEKO

Nasza oferta obejmuje nagrzewnice elektryczne firmy GEKO. To efektywne urządzenia grzewcze przystosowane do pracy ciągłej, które zapewniają czyste i bezpieczne ogrzewanie. Są ciche, łatwe w obsłudze i lekkie, dzięki czemu można je łatwo przenosić. Grzałka i wiatrak są zabezpieczone przed uszkodzeniami dzięki solidnej metalowej obudowie. Nagrzewnice elektryczne GEKO wyposażone są w termostat do ustawienia pożądanej temperatury – po jej osiągnięciu samoczynnie się wyłączają. Mają włącznik z trzema poziomami mocy, co umożliwia dostosowanie siły grzania do aktualnych potrzeb. W naszym asortymencie dostępne są również grzejniki konwektorowe, które dzięki neutralnemu, białemu kolorowi obudowy nie zaburzają wystroju wnętrza, więc można ich używać pomieszczeniach mieszkalnych.

Gdzie i kiedy sprawdzi się nagrzewnica elektryczna?

Nagrzewnice elektryczne to znakomita alternatywa dla nagrzewnic spalinowych. Cicha, efektywna praca, a także całkowity brak emisji spalin czyni z nich rozwiązanie odpowiednie między innymi do:

 • zamkniętych pomieszczeń, takich jak warsztaty i garaże
 • małe, pozbawione własnego ogrzewania obiekty użytkowe, np. kioski
 • pomieszczeń pozbawionych wentylacji lub z wentylacją niedostosowaną do usuwania spalin.
 • większych pojazdów i maszyn wymagających operatora, np. dźwigów budowlanych,

Nagrzewnice elektryczne są w stanie skutecznie ogrzewać powietrze dla zapewnienia komfortu cieplnego ludziom oraz zwierzętom przebywającym w danym wnętrzu, a także do stworzenia odpowiednich warunków do zachodzenia określonych procesów, np. schnięcia obiektu po pracach wykończeniowych i remontowych. Mogą być wykorzystywane w charakterze samodzielnego systemu ogrzewania niewielkich pomieszczeń lub jako element uzupełniający instalacji grzewczej do miejscowego podniesienia temperatury (np. w pobliżu łóżka lub stanowiska pracy). Nagrzewnice mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok, gdyż posiadają regulacje temperatury.

Dlaczego warto wybrać nagrzewnice GEKO?

GEKO to uznany producent nagrzewnic. Wybierają nagrzewnice GEKO możesz liczyć na:

 • znaczne podniesienie komfortu przebywania w danym pomieszczeniu – co może mieć wpływ np. na wydajność pracy,
 • minimalne zużycie energii elektrycznej – wbudowany termostat zapobiega przegrzewaniu pomieszczeń,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa – nagrzewnice mogą być wykorzystywane wszędzie bez zagrożenia zdrowia,
 • dużą mobilność – nagrzewnice mogą być wykorzystywane wszędzie gdzie jest dostęp do sieci elektrycznej.

Wszystko to sprawia, że nagrzewnice można wykorzystywać bez ponoszenia wysokich kosztów, bez zbędnego ryzyka i w celu maksymalizacji zysków z prowadzonej działalności.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl