Producenci
 

Akcesoria spawalnicze do ochrony BHP

Spawanie jest czynnością, która niesie wiele zagrożeń zarówno dla pracownika, jak i dla jego otoczenia. Dlatego w dziedzinie ochrony osobistej spawacza obowiązują bardzo rygorystyczne przepisy BHP. Poza specjalistyczną odzieżą, rękawicami i obuwiem, niezwykle istotna jest ochrona wzroku. Oczy są bowiem narażone zarówno na działanie gazów spawalniczych i oparów metali, jak i na intensywne światło łuku elektrycznego.

Nasz sklep ze spawarkami oferuje również środki bezpieczeństwa dla spawaczy. W asortymencie mamy zarówno nowoczesne przyłbice automatyczne, jak i tarcze spawalnicze. Wszystkie produkty spełniają wymagane normy bezpieczeństwa.

Tarcze spawalnicze

Tarcza spawalnicza to lżejsza i tańsza alternatywa dla przyłbicy automatycznej. Ta druga jest zazwyczaj skonstruowana w oparciu o nowoczesne technologie i wyposażona w takie udogodnienia jak automatyczny system zaciemniania przesłony. W najlepszych modelach ma on zakres 5-13 DIN oraz szybkość reakcji na poziomie 1/2500 s. Przyłbice są jednak kosztowne i wymagają noszenia przez cały czas wykonywania zadania. Tarcza spawalnicza znacznie lepiej sprawdza się tam, gdzie wykonuje się spawanie etapowe, na małych odcinkach i z dłuższymi przerwami. Taka osłona jest wyposażona w ręczny uchwyt, który pozwala spawaczowi kontrolować jej położenie.

Oferujemy tarcze spawalnicze wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są one niezastąpione podczas pracy w warunkach przemysłowych, a także w amatorskich warsztatach. Polecamy również nasze spawarki inwertorowe oraz bogaty wybór uchwytów spawalniczych.

Ogłowie spawalnicze Ogłowie spawalnicze
Cena: 14,80 zł
szt.
zobacz więcej
PRZYŁBICA SPAWALNICZA  ESAB A20 PRZYŁBICA SPAWALNICZA ESAB A20
Producent: ESAB
Cena: 285,00 zł
szt.
zobacz więcej
PRZYŁBICA SPAWALNICZA  ESAB SAVAGE A40 PRZYŁBICA SPAWALNICZA ESAB SAVAGE A40
Producent: ESAB
Cena: 445,00 zł
szt.
zobacz więcej
Przyłbica automatyczna ESAB SENTINEL A50 Przyłbica automatyczna ESAB SENTINEL A50
Producent: ESAB
Cena: 1 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl