BlankProducenci
 
Ogłowie spawalnicze Ogłowie spawalnicze
Cena:

17,49 zł

szt.
blankzobacz więcej
PRZYŁBICA SPAWALNICZA  ESAB A20 SWARM PRZYŁBICA SPAWALNICZA ESAB A20 SWARM
Producent: ESAB
Cena:

325,00 zł

szt.
blankzobacz więcej
PRZYŁBICA SPAWALNICZA  ESAB SAVAGE A40 PRZYŁBICA SPAWALNICZA ESAB SAVAGE A40
Producent: ESAB
Cena:

490,00 zł

szt.
blankzobacz więcej
Automatyczna przyłbica MAGNUM NOVA Automatyczna przyłbica MAGNUM NOVA
Producent: Magnum
Cena:

149,00 zł

szt.
blankzobacz więcej

Akcesoria spawalnicze do ochrony BHP

Spawanie jest czynnością, która niesie wiele zagrożeń zarówno dla pracownika, jak i dla jego otoczenia. Dlatego w dziedzinie ochrony osobistej spawacza obowiązują bardzo rygorystyczne przepisy BHP. Poza specjalistyczną odzieżą, rękawicami i obuwiem, niezwykle istotna jest ochrona wzroku. Oczy są bowiem narażone zarówno na działanie gazów spawalniczych i oparów metali, jak i na intensywne światło łuku elektrycznego.

Nasz sklep ze spawarkami oferuje również środki bezpieczeństwa dla spawaczy. W asortymencie mamy zarówno nowoczesne przyłbice automatyczne, jak i tarcze spawalnicze. Wszystkie produkty spełniają wymagane normy bezpieczeństwa.

Tarcze spawalnicze

Tarcza spawalnicza to lżejsza i tańsza alternatywa dla przyłbicy automatycznej. Ta druga jest zazwyczaj skonstruowana w oparciu o nowoczesne technologie i wyposażona w takie udogodnienia jak automatyczny system zaciemniania przesłony. W najlepszych modelach ma on zakres 5-13 DIN oraz szybkość reakcji na poziomie 1/2500 s. Przyłbice są jednak kosztowne i wymagają noszenia przez cały czas wykonywania zadania. Tarcza spawalnicza znacznie lepiej sprawdza się tam, gdzie wykonuje się spawanie etapowe, na małych odcinkach i z dłuższymi przerwami. Taka osłona jest wyposażona w ręczny uchwyt, który pozwala spawaczowi kontrolować jej położenie.

Oferujemy tarcze spawalnicze wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są one niezastąpione podczas pracy w warunkach przemysłowych, a także w amatorskich warsztatach. Polecamy również nasze spawarki inwertorowe oraz bogaty wybór uchwytów spawalniczych.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl