BlankProducenci
 
Blank

Polecane przecinarki plazmowe. Propozycje ofertowe

Polecane przecinarki plazmowe. Propozycje ofertowe

Przecinarki plazmowe wykorzystywane są do cięcia stali i stopów aluminium. Pozwalają na obróbkę metali przy pomocy łuku plazmowego o różnych parametrach prądowych. Co masz do wyboru? Zapraszamy na przegląd najchętniej wybieranych urządzeń.

  1. Spawarka inwertorowa JET TIG III 200 AC/DC

To przemysłowe urządzenie spawalnicze korzystające z technologii IGBT. Ze względu na uchwyt masowy i elektrodowy, które wynoszą po 3m, a także mając na uwadze uchwyt plazmowy  P80 4m sprzęt nadaje się do obróbki nawet stali węglowej czy tytanu. Bezbłędnie radzi sobie ze spawaniem miedzi, stali kwasoodpornej, stopów aluminium. Nadaje się do cięcia plazmowego. Inwestorzy wybierają spawarkę inwertorową JET TIG III 200 AC/DC ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. O tym, że sprzęt jest godny rozważenia świadczy chociażby wyróżnienie, jakie uzyskał na IX Międzynarodowych Targach Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa Kielce 2014.

  1. Przecinarka plazmowa Welder Fantasy HEFTY II 60

To urządzenie posiadające 60% sprawności cięcia. Doskonale nadaje się do powszechnych zastosowań, a więc obróbki stali węglowej i stopowej, cięcia aluminium, żeliwa, mosiądzu i miedzi. Dzięki nowoczesnym tranzystorom IGBT przecinarka plazmowa jest uznawana za bezawaryjną, pracującą stale i wydajnie. Z tego względu traktowana jest jako urządzenie o charakterze przemysłowym.

  1. Przecinarka plazmowa MAGNUM CUT 160

Sprzęt umożliwia ręczne lub maszynowe cięcie plazmą powietrzną elementów, które przewodzą prąd elektryczny. Nadaje się do obróbki aluminium, miedzi, żeliwa, mosiądzu, stopów węglowych. Dzięki wyposażeniu w palnik, dociera nawet do trudnodostępnych miejsc, zapewniając operatorowi wysoki komfort pracy w różnych pozycjach. Na uwagę zasługuje tutaj sprawność spawania wynosząca 60%. Dzięki temu z powodzeniem nadaje się do użytku w warsztacie przydomowym, do cięcia złomu oraz realizowania innych zadań o charakterze przemysłowym.

  1. Przecinarka plazmowa Sherman CUTTER 90

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać operatorowi cięcie plazmą powietrzną blach, stali, aluminium, miedzi. Jest przeznaczone do użytku wewnętrznego, a dzięki wysokiej wydajności głównie do zastosowań przemysłowych, gdzie tnie się dużo i szybko. Tam, gdzie ważna jest efektywność idąca w parze z jakością, sprawdzi się sprzęt Sherman z reduktorem, manometrem oraz funkcją TEST.

Do uzyskania optymalnych warunków i pożądanych efektów potrzebny jest sprzęt dostosowany do pracy w trudnych warunkach. Wybieraj go pod kątem rodzaju i grubości obrabianych blach, a także kierując się zakresem świadczonych usług (działalność przemysłowa lub warsztatowa).

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl