BlankProducenci
 
Blank

Dodatkowe akcesoria niezbędne podczas spawania

Dodatkowe akcesoria niezbędne podczas spawania

Spawanie to czynność, która wymaga nie tylko odpowiedniego urządzenia z uchwytem spawalniczym, ale również wielu dodatkowych akcesoriów, które znacznie wpływają na sprawność, wydajność, precyzję oraz bezpieczeństwo wykonywanych prac. Dodatkowe przyrządy umożliwiają łączenie elementów zestawu spawalniczego oraz wykonywanie prac pomocniczych, wykańczanie powierzchni, dokonywanie pomiarów itd.

Jakie akcesoria spawalnicze warto uwzględnić?

Artykułami spawalniczymi, które z całą pewnością przydadzą się podczas prac spawalniczych, są przede wszystkim przewody masowe, przewody elektryczne, kable spawalnicze oraz łączniki przewodów. Bardzo ważną rolę odgrywają też zaciski i uchwyty. W asortymencie sklepu www.spawaj.eu można znaleźć m.in. profesjonalny zacisk masowy przeznaczony do spawarek o maksymalnej obciążalności prądowej do 200A.

Oprócz tego warto też pamiętać o narzędziach pomocniczych, do których zaliczamy m.in. młotki spawalnicze, spoinomierze cyfrowe i analogowe, kątowniki magnetyczne, markery i kredki spawalnicze, czyściki do dysz, stojaki, kleszcze spawalnicze itp. Przykładowymi produktami dostępnymi w naszym sklepie są m.in.:

- kątowniki spawalnicze magnetyczne przeznaczone do podtrzymywania spawanego materiału w jednej płaszczyźnie lub pod kątem 90 i 45 stopni o maksymalnym udźwigu materiału do 11, 22 lub 33 kg

 - kleszcze spawalnicze Magnum MP-02

 - profesjonalny uchwyt elektrodowy umożliwiający spawanie w wielu dogodnych pozycjach. Przeznaczony jest do spawarek o maksymalnej wydajności prądowej do 500A. Kleszczowa konstrukcja zacisku oraz kształt wewnętrzny szczęk połączonych miedzianą plecionką zapewniają optymalną powierzchnię styku przewodu masowego na zapinanym elemencie. To akcesorium ułatwia sprawną wymianę uchwytu oraz właściwe połączenie elektryczne.

 - podstawka magnetyczna pod uchwyt, która jest wygodnym w użyciu stojakiem do podtrzymywania uchwytów spawalniczych Mig-Mag oraz TIG.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie akcesoria spawalnicze są przydatne m.in. podczas usuwania żużlu spawalniczego czy kontrolowania przebiegu i jakości spawu. Dzięki nim można lepiej wyposażyć stanowisko pracy oraz podnieść efektywność i precyzję czynności związanych ze spawaniem.

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl