BlankProducenci
 

Spawarka Inwerterowa MAGNUM SNAKE 270 LED MMA 250A

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 1 290,00 zł 1290.00
ilość szt.

towar niedostępny

blank dodaj do przechowalni
Ocena: blank blank blank blank blank 0
Producent: Magnum
Kod produktu: M_SNAKE_270_20220222110120
Pin It

blank Opis

SPAWARKA INWERTOROWA SNAKE 270 LED

Spawarka SNAKE 270 LED marki MAGNUM jest lekkim, przenośnym źródłem energii wykonanym w technologii inwertorowej. Urządzenie zasilane jest z sieci trójfazowej 400V, posiada maksymalny prąd spawania 250A oraz wysoką 60% sprawność. SNAKE 270 wyposażony jest w czytelny multifunkcyjny wyświetlacz LED z intuicyjny, łatwy w obsłudze panel sterowani.

Zestaw zawiera:

  • Spawarka SNAKE 270 LED
  • Przewód elektrodowy
  • Przewód masowy

 Spawarka Inwerterowa MAGNUM SNAKE 270 LED MMA 250A

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

TRANZYSTORY IGBT - dzięki specjalnej konstrukcji tranzystory bipolarne z izolowaną bramką (IGBT) są dużo lepszym rozwiązaniem od tradycyjnych tranzystorów MOSFET. Urządzenia na nich zbudowane wyróżniają się minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małymi stratami mocy oraz mniejszym zużyciem energii elektrycznej. Dzięki temu urządzenia spawalnicze na tranzystorach IGBT zapewniają stabilniejszy, mocniejszy i bardziej skoncentrowany łuk elektryczny.

HOT START - "gorący start" - funkcja ułatwiająca rozpoczęcie spawania. W momencie zajarzenia łuku chwilowo zwiększany jest prąd spawania w celu rozgrzania materiału i elektrody w miejscu styku oraz właściwego ukształtowania przetopu i lica spoiny w początkowej fazie spawania.

Spawarka Inwerterowa MAGNUM SNAKE 270 LED MMA 250A

ARC FORCE - Funkcja regulująca dynamikę łuku spawalniczego. Stabilizuje go niezależnie od długości co pozytywnie wpływa na jakość spawania oraz kładzionej spoiny.

ANTI STICK - automatycznie wyłącza napięcie spawania, jeśli elektroda sklei się ze spawanym materiałem, co ułatwia jej odrywanie i zapobiega przypadkowemu powstaniu łuku spawalniczego.

TIG LIFT - spawanie TIG przy użyciu uchwytu z zaworkiem gazu. Zajarzenie łuku odbywa się wtedy poprzez potarcie elektrodą wolframową o materiał spawany. gaz osłonowy jest wtedy doprowadzony bokiem bezpośrednio do uchwytu.

VRD - funkcja zabezpieczająca spawacza przed porażeniem. Polega na znacznym zredukowaniu napięcia biegu jałowego (z reguły do 14-24V) gdy urządzenie nie pracuje. W chwili rozpoczęcia spawania napięcie wraca ponownie do wartości nominalnej. Funkcja ta jest szczególnie pożądana przy spawaniu w wilgotnym i gorącym miejscu pracy, w którym istnieje duże ryzyko porażenia, jak np. kanalizacje, rurociągi ciepłownicze itd.

 Spawarka Inwerterowa MAGNUM SNAKE 270 LED MMA 250A

DANE TECHNICZNE:

Zasilanie 400 V / 50 Hz
Prąd spawania 30 - 250 A
Pobór mocy max 10,7 kVA
Napięcie stanu jałowego 62 V
Zabezpieczenie zasilania 16 A klasa C/D
Sprawność 60 %
Funkcja ARC FORCE Tak
Funkcja ANTI STICK Tak
Funkcja HOT START Tak
Funkcja VRD Tak
Funkcja TIG LIFT Tak
Funkcja MMA Tak
Chłodzenie wentylator
Średnica elektrod 1,6 -5,00 mm
Klasa ochrony obudowy IP21S
Waga urządzenia 6,5 kg

 

blank Opinie o produkcie (0)

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl