Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SHERMAN MIG 351M/4R LUTOSPAWARKA

Nowy produkt

W zestawie znajdują się:

 • Spawarka SHERMAN MIG 351M/4R
 • Uchwyt spawalniczy TW36 3m
 • Przewód masowy 3m
 • Przyłbica automatyczna Sherman V3B
 • Butla z gazem Argon
 • Reduktor butlowy z dwoma manometrami 
 • Drut spawalniczy SG2 - 5 kg
 • Preparat antyodpryskowy Blitz
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Więcej szczegółów

3 950,00 zł

payment logos

Opis

ZasilanieAC 3x400 50Hz
Metody spawaniaMIG, MMA
Szpula drutu200, 300 mm
Prąd spawania350 A
Sprawność60 %
Technologia wykonaniaIGBT
Max. pobór prądu19,5 (MIG) / 20,5 (MMA)
Max. pobór mocy14,7 kVA
Regulacja prądu spawaniaPłynny
Masa60 kg
Wymiary930 x 435 x 695 mm
Funkcje2T/4T, Regulacja indukcyjności, Podajnik 4-rolkowy, Opcja Spool Gun

Więcej informacji

 • SPAWARKA SHERMAN MIG 351M/4R
  Spawarka MIG 351M to sprzęt drugiej generacji wykonany w technologii IGBT. Służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych w osłonie gazów ochronnych (metoda MIG/MAG) oraz elektrodą otuloną (metoda MMA). Może być także stosowany do spawania bezgazowego przy użyciu drutu proszkowego. Urządzenie posiada również możliwość spawania drutami o średnicy szpuli 100mm przy użyciu uchwytu Spoolgun. Wyposażona jest w profesjonalny 4-rolkowy podajnik drutu z płynną regulacją prędkości posuwu. Posiada również płynną regulację napięcia spawania przy spawaniu metodą MIG/MAG, oraz prądu spawania przy metodzie MMA. Urządzenie wyposażone jest w regulację opóźnienia wypływu gazu, przełącznik 2T/4T oraz regulację indukcyjności przydatną przy spawaniu cienkich blach. Najważniejsze funkcje: 2T/4T, Regulacja indukcyjności, Podajnik 4-rolkowy, Opcja Spool Gun
 • BUTLA Z GAZEM ARGON
  Butla CO2 zawiera 8 litrów / 6 kg wysokiej jakości czystego Argonu przeznaczonego do spawania oraz do innych zastosowań przemysłowych. Butla i zawór wykonane są zgodnie z normą EN 1964: 1999, i posiadają znak zgodności π (pi) z wymogami ADR/RID.
 • PRZYŁBICA AUTOMATYCZNA SHERMAN PROFI V3B
  Automatyczna przyłbica spawalnicza Sherman-profi V3b przeznaczona jest do ochrony oczu i twarzy przed iskrami, odpryskami i szkodliwym promieniowaniem podczas spawania oraz szlifowania. Automatyczny filtr zaciemniający po zajarzeniu łuku samoczynnie zmienia się z jasnego na ciemny, a po zakończeniu spawania ponownie staje się jasny. Cztery fotoczujniki zmiast dwóch gwarantują poprawną pracę przyłbicy w każdych warunkach i położeniu. Na wewnętrznym panelu sterowniczym dodany został przycisk 'TEST' pozwalający sprawdzić poprawność działania automatyki przyłbicy. Wyposażona jest w zewnętrzne pokrętło umożliwiające płynną regulację czułości reakcji fotoczujników na intensywność łuku podczas spawania metodami MIG lub TIG oraz trójpozycyjną regulację czasu opóźnienia przełączania stanu ciemny/jasny w zakresie 0,25 – 0,8 s. Uwaga! Przyłbica nie jest zalecana do spawania niskimi prądami 20-30A.
 • REDUKTOR BUTLOWY MAGNUM
  Zawór redukcyjny przeznaczony do gazów sprężonych lub do gazów pod ciśnieniem rozpuszczonych w butlach ciśnieniowych o ciśnieniu napełnienia wynoszącym maksymalnie 300 barów, a także do gazów skroplonych. Zawory redukcyjne obniżają ciśnienie na wylocie z butli ciśnieniowej do wymaganego ciśnienia roboczego i utrzymują jego stałą wartość. Zaworu nie można stosować do gazów w stanie ciekłym.
 • DRUT SPAWALNICZY SG2 - 5 kg
  Drut spawalniczy SG2 to gwarancja najwyższej jakości. Materiał przeznaczony do spawania metodą MAG. Drut jest zgodny z normą G3Si1, DIN EN ISO 14341-A, SFA/AWS 5.18:ER70S-6 posiada atesty TUV, DB42.142.01, ABS, LR. Zalecany jako drut spawalniczy do zwykłej stali.
 • PREPARAT ANTYODPRYSKOWY BLITZ
  Preparat antyodpryskowy Blitz w postaci aerozolu jest bezwonnym środkiem używanym do ochrony dyszy palnika, narzędzi i powierzchni metariału spawanego przed wtapianiem się odprysków metalu w trakcie spawania technikami elektrycznymi.