Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spawarka transformatorowa Sherman MIG 130F

Nowy produkt

538,00 zł

payment logos

Opis

ZasilanieAC 230 50Hz
Metody spawaniaMIG
Prąd spawania120A
Sprawność10%
Technologia wykonaniaTransformatorowa
Max. pobór prądu10A
Max. pobór mocy2,6 kVA
Regulacja prądu spawaniaSkokowy, 4-pozycyjny
Pręd. podawania drutu1,8 - 11,1 m.min
Masa17 kg
FunkcjeSpawanie bez gazu, Podajnik 2-rolkowy

Więcej informacji

Transformatorowa spawarka półautomatyczna MIG 130F przeznaczona jest wyłącznie do bezgazowego spawania stalowym proszkowym drutem samoosłonowym. Sprzęt polecany jest głownie do zastosowań hobbystycznych oraz do lekkich, dorywczych prac warsztatowych. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany uchwyt spawalniczy, przewód zasilający z wtyczką oraz przewód masowy z zaciskiem kleszczowym. Na wyposażeniu znajduje się również tarcza spawalnicza i młotek ze szczotką. Urządzenia dostarczane są w pudłach kartonowych, dodatkowo zabezpieczone kształtkami styropianowymi.
MIG 130F posiada skokową 4-pozycyjną regulację napięcia spawania, oraz płynną regulację prędkości podawania drutu. Przed przeciążeniem chroni je zabezpieczenie termiczne. Współpracuje ze szpulami drutu D100 (1kg). Uzwojenie transformatora chłodzone jest wydajnym wentylatorem.

WYPOSAŻENIE:

  • Uchwyt spawalniczy TW-14/2m
  • Przewód masowy
  • Tarcza spawalnicza
  • Młotek ze szczotką