Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przecinarka plazmowa Sherman CUTTER 130

Nowy produkt

WYPOSAŻENIE:

  • Uchwyt do cięcia plazmą A-141/6m
  • Przewód masowy
  • Tarcza spawalnicza
  • Młotek ze szczotką

Więcej szczegółów

4 253,00 zł

payment logos

Opis

ZasilanieAC 3x400 50Hz
Prąd cięcia125 A
Sprawność60 %
Max. grubość cięcia45 mm
Technologia wykonaniaIGBT
Max. pobór prądu29,5 A
Max. pobór mocy20 kVA
Przepływ powietrza0,5 m3/min
Sposób zajarzaniaHF
Masa41 kg
Wymiary685 x 455 x 615 mm
FunkcjeHF, 2T/4T, Łuk pilotujący, TEST

Więcej informacji

Przecinarka CUTTER 130 należy do nowej serii urządzeń wykonanych w technologii IGBT 200kHz służących do cięcia plazmą powietrzną blach i elementów stalowych, aluminiowych i miedzianych. Sprzęt polecany jest głównie dla profesjonalistów w zakładach o dużym wykorzystaniu procesów cięcia. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie posiada uchwyt 6m standardu TRAFIMET z zajarzaniem jonizacyjnym HF łukiem pilotującym oraz wbudowany zespół przygotowania powietrza z reduktorem i manometrem umożliwiający regulację i kontrolę ciśnienia powietrza z panelu sterowniczego. Wyposażone jest w przełącznik 2T/4T oraz funkcję TEST do sprawdzania i czyszczenia instalacji powietrznej.
W komplecie znajdują się także przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, tarcza, młotek i szczotka. Wykaz części zamiennych do uchwytów plazmowych dostępny jest w cenniku.