Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przecinarka plazmowa Sherman CUTTER 50K ze sprężarką

Nowy produkt

WYPOSAŻENIE:

  • Uchwyt do cięcia plazmą CB-50/6m
  • Przewód masowy
  • Tarcza spawalnicza
  • Młotek ze szczotką

Więcej szczegółów

2 288,00 zł

payment logos

Opis

ZasilanieAC 230 50Hz
Prąd cięcia45 A
Sprawność60 %
Max. grubość cięcia12 mm
Technologia wykonaniaMOSFET
Max. pobór prądu28,6 A
Max. pobór mocy6,6 kVA
Przepływ powietrza0,2 m3/min
Sposób zajarzaniaHF
Masa27 kg
Wymiary410 x 205 x 615 mm
FunkcjeHF, Łuk pilotujący

Więcej informacji

Przecinarka CUTTER 50K to urządzenie wykonane w technologii MOSFET 100kHz  służące do cięcia plazmą powietrzną blach i elementów stalowych, aluminiowych i miedzianych. Wyposażone jest w bezobsługową sprężarkę tłokową zapewniającą zasilanie przecinarki w powietrze niezbędne do pracy. Głównym przeznaczeniem przecinarki są prace naprawcze i usługowe w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.

Urządzenie posiada uchwyt 6m standardu CEBORA z zajarzaniem jonizacyjnym HF łukiem pilotującym. Wbudowana sprężarka powietrza nie wymaga regulacji ani kontroli ciśnienia. W komplecie znajdują się także przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, tarcza, młotek i szczotka. Wykaz części zamiennych do uchwytów plazmowych dostępny jest w cenniku.