Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wielofunkcyjne przenośne urządzenie rozruchowe z kompresorem oraz przetwornicą napięcia FC-1250

FC-1250

Nowy produkt

480,00 zł

payment logos

Więcej informacji

Wielofunkcyjne przenośne urządzenie rozruchowe z kompresorem FC-1250 przeznaczone jest do awaryjnego uruchamiania pojazdów spalinowych z instalacjami 12V. Urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie do obsługi akumulatorów ołowiowo-kwasowych (WET). Nie wolno stosować go do akumulatorów, które nie są przeznaczone do ponownego ładowania lub są trwale uszkodzone.

Opcjonalnie urządzenie może być wykorzystywane jako kompresor do pompowania kół samochodowych, w motocyklach, rowerach, materacy, basenów, piłek i dmuchanych zabawek oraz innych przedmiotów tego typu. Wykorzystywane może również być jako przenośne źródło energii.

Wyposażone jest dodatkowo w latarkę LED oraz gniazda samochodowe 12V, gniazda 230V. UWAGA: Urządzenie nie jest przystosowane do pracy jako prostownik i nie może być wykorzystywane do ładowania akumulatorów samochodowych i innych.

Typ akumulatorówOłowiowo-kwasowe (WET)
Pojemność akumulatora wewnętrznego18Ah
Max prąd rozruchu1250A
Porty USB2 x 5V/2A
Wyjścia 12V2 x 10A (max 15A)
KompresorMax 150 PSI (10 bar)
Temperatura pracy-30 do 50ºC
Temperatura ładowania0 do 40ºC
Temperatura przecowywania-15 do 40ºC