Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Prostownik MAGNUM AGRI 50

AGRI 50

Nowy produkt

253,00 zł

payment logos

Opis

Waga11,5kg
Napięcie zasilania230/50 V/Hz
Max pobór mocy1 kVA
Napięcie ładowania12/24 V
Prąd ładowania50/30A
Max pojemność akumulatora320 Ah

Więcej informacji

AGRI 50 jest to urządzenie prostownikowe do ładowania akumulatorów, spełniające wymagania norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Proces jego wytwarzania odpowiada standardowi Systemu Jakości ISO 9001. 
Prostownik przeznaczony jest do ładowania eksploatacyjnego akumulatorów ołowiowych otwartych i "bezobsługowych wg. norm IEC i DIN" stosowanych w samochodach osobowych i dostawczych, posiadających instalację elektryczną o napięciu 12V lub 24 V. Czas ładowania akumulatorów zależy od ich pojemności znamionowej i stopnia rozładowania. Prostowniki przystosowane są do zasilania z sieci jednofazowej 230 V, 50 Hz. Wyposażone są w przełącznik wyboru napięcia ładowania oraz w zabezpieczenie termiczne przed nadmiernym nagrzewaniem się transformatora.