Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Półautomat spawalniczy MAGNUM 180MMA L

U MI 180MMA L

Nowy produkt

WYPOSAŻENIE:

  • Osprzęt i okablowanie
  • Instrukcja PL
  • Karta gwarancyjna

Więcej szczegółów

1 202,00 zł

payment logos

Opis

Zasilanie230V / 50Hz
Prąd spawania180 A
Napięcie stanu jałowego43 V
Sprawność40 %
Zabezpieczenie zasilania20 A
Stosowane masy szpul1 - 5 kg
Chłodzeniewentylator
Max. pobór mocy9 kVA

Więcej informacji

MIG 180 MMA L jest inwerterowym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG). Urządzenie to znajduje zastosowanie w pracach blacharskich, warsztatach ślusarskich i wielu pracach warsztatowych. Umożliwia spawanie stalowymi drutami spawalniczymi o średnicy 0,6 - 0,8 mm.

MIG 180 INVERTER jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z jednofazowej sieci 230 V, 50 Hz. Urządzenie to posiada płynną regulację napięcia spawania, oraz wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu nagrzewaniu się. Źródło prądu zostało zbudowane na tranzystorach zapewniających minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiając zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Bardzo wysoka wydajność, przekłądająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii oraz wysoką częstotliwość przełączania, zapewniają błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

Urządzenie może spawać drutem samoosłonowym !!! Wystarczy zmienić polaryzację poprzez przepięcie wtyku dodatkowego do gniazda "-".