Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 200/3

U M MI 200/3

Nowy produkt

WYPOSAŻENIE:

  • Osprzęt i okablowanie
  • Instrukcja PL
  • Karta gwarancyjna

Więcej szczegółów

1 683,00 zł

payment logos

Opis

Zasilanie400V / 50Hz
Średnica drutu0,6 - 1,0 mm
Prąd spawania200 A
Sprawność35%
Zabezpieczenie zasilania25 A
Stosowane masy szpul15 kg
Chłodzeniewentylator
Max. pobór mocy9.4 kW

Więcej informacji

MIDI MIG 200/3 jest półprofesjonalnym półautomatem spawalniczym przeznaczonym do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG), aluminium i jego stopów. Urządzenie to znajduje zastosowanie w warunkach produkcyjnych jak i warsztatach naprawczych. Posiada profesjonalny 2-rolkowy podajnik drutu. Umożliwia spawanie drutami spawalniczymi o średnicy 0,6-1,0 mm, a także drutami samoosłonowymi (spawanie "bez gazu"). Spawanie drutami samoosłonowymi nie wymaga zastosowania tak wysokiego natężenia prądu jak w przypadku zastosowania drutów litych.

MIDI MIG 200/3 jest urządzeniem przystosowanym do zasilania z sieci 400 V. Urządzenie to posiada możliwość spawania punktowego oraz skokową regulację napięcia spawania, jest również wyposażone w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu nagrzewaniu się transformatora. Urządzenie wyposażone jest w gniazda EURO, co ułatwia szybką zmianę uchwytu.