Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spawarka inwertorowa Sherman MIG 220D

Nowy produkt

1 611,00 zł

payment logos

Opis

Zasilanie230V / 50Hz
Metody spawaniaMIG, MMA
Szpula drutu100, 200 mm
Prąd spawania200 A
Sprawność60%
Technologia wykonaniaMOSFET
Max. pobór prądu38 A
Max. pobór mocy8,8 kVA
Regulacja prądu spawaniaPłynny
Pręd. podawania drutu1 - 10 m/min
Masa27 kg
Wymiary710 x 400 x 500 mm
FunkcjeArc Force, Powypływ gazu, Podajnik 2-rolkowy

Więcej informacji

Spawarka półautomatyczna MIG 220D to urządzenie inwertorowe wykonane w technologii MOSFET. Służy do spawania stali i metali kolorowych. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie posiada przy spawaniu MIG płynną regulację napięcia spawania, prędkości podawania drutu oraz czasu wypływu gazu po zakończeniu spawania. Wyposażone jest w wyświetlacze LED prądu i napięcia spawania. Przy spawaniu metodą MMA umożliwia korzystanie z funkcji ARC FORCE. Współpracuje ze szpulami drutu D100 (1kg) oraz D200 (5 kg). Zasilane jest z sieci jednofazowej 230V 50Hz. W komplecie znajdują się: uchwyt spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG, przewód z uchwytem elektrodowym i przewód masowy z zaciskiem kleszczowym.

WYPOSAŻENIE:

  • Uchwyt spawalniczy TW-25/3m
  • Przewód elektrodowy
  • Przewód masowy
  • Tarcza spawalnicza
  • Młotek ze szczotką