Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spawarka inwertorowa Sherman TIG 182P

Nowy produkt

WYPOSAŻENIE:

  • Uchwyt spawalniczy T-26/4m
  • Przewód elektrodowy
  • Przewód masowy
  • Woreczek TIG z zestawem części eksploatacyjnych

Więcej szczegółów

1 123,00 zł

payment logos

Opis

ZasilanieAC 230 50Hz
Metody spawaniaTIG DC, MMA
Prąd spawania180 A
Sprawność60 %
Technologia wykonaniaMOSFET
Max. pobór prądu17,8 A
Max. pobór mocy3,9 kVA
Regulacja prądu spawaniaPłynny
Napięcie w stanie bez obc.56 V
Powypływ gazu0-10 s
Opadanie prądu0-5 s
Masa13 kg
Wymiary435 x 205 x 315 mm
FunkcjeHF, 2T/4T, Opadanie prądu, Powypływ gazu, Puls

Więcej informacji

Prostownik spawalniczy Sherman-workshop TIG 182P jest profesjonalnym urządzeniem inwertorowym wykonanym w technologii MOSFET, do spawania ręcznego metodą TIG oraz elektrodą otuloną (metoda MMA) stali konstrukcyjnych i jakościowych. Urządzenie posiada bezstykowe zajarzanie jonizacyjne, funkcje regulacji częstotliwości pulsu, opadania prądu i opóźnienia wypływu gazu, przełącznik dwutakt/czterotakt oraz wyświetlacz wskazujący prąd spawania. W komplecie znajdują się: przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, uchwyt do spawania metodą TIG oraz przewód elektrodowy do spawania metodą MMA.
Sprzęt może być polecany w zakładach usługowych i rzemieślniczych do prac warsztatowych oraz lekkich, dorywczych prac produkcyjnych. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.