Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sklep z artykułami spawalniczymi – o firmie Spawaj

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji urządzeń oraz artykułów spawalniczych. Swoją działalność prowadzimy od lat, nieustannie się rozwijając i zdobywając coraz większe doświadczenie. Naszą największą siłą napędową są ludzie. Nasi pracownicy to profesjonaliści, posiadający specjalistyczną wiedzę w zakresie tematyki spawalniczej.

Ciężka praca oraz olbrzymie zaangażowanie sprawiają, że możemy z dumą przyznać, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy. Śledzimy zmiany zachodzące na rynku, by móc jak najszybciej na nie odpowiedzieć. Dla nas najważniejszy jest Klient, dlatego stawiamy olbrzymi nacisk na jakość oferowanych produktów oraz sposób obsługi. Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą, doradzamy oraz pomagamy wybrać taki produkt, który najlepiej odpowie na Państwa oczekiwania i potrzeby.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. W razie pytań lub wątpliwości – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy utrzymanie najwyższego poziomu na każdym etapie współpracy.