Darmowa dostawa powyżej 200,00 zł!
BlankProducenci
 

Butla z gazem MIX 8L AR/CO2 200bar + Reduktor Ar/CO2 typ GCE BestSchweissen.de

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 471,00 zł 471.00
ilość szt.

towar niedostępny

blank dodaj do przechowalni
Ocena: blank blank blank blank blank 0
Producent: -
Kod produktu: 17419090279
Pin It

blank Opis

ZESTAW Butla Ar/CO2 8L + REDUKTOR AR/CO2 TYP GCE 24 l/min BestSchweissen.de

Rodzaj gazu: Ar/CO2 |  Pojemność : 8L  | Ilość gazu: 1,8 m3 | Reduktor: Reduktor Ar/CO2-typ GCE BestSchweissen.de

 

BUTLA Z GAZEM ARGON/CO2

Butla zawiera 8 litrów / 1,8 m3 wysokiej jakości mieszanki argonu i CO2 przeznaczonego do spawania oraz do innych zastosowań przemysłowych. Kołpak ochronny zabezpiecza zawór przed uszkodzeniem w transporcie lub podczas magazynowania. Butla jest fabrycznie nowa i posiada ciśnienie robocze 200 bar co pozwala na napełnienie o 30% więcej argonu, niż w pozostałych butlach o ciśnieniu roboczym 150 bar. Butla i zawór wykonane są zgodnie z normą EN 1964: 1999, i posiadają znak zgodności π (pi)z wymogami ADR/RID.

  • wszystkie butle posiadają znak π (pi) - mogą być używane na terenie całej UE bez dodatkowych badań przez 10 lat
  • nowy, szczelny zawór
  • malowane proszkowo według obecnie obowiązujących norm PN-EN
  • osłona zaworu zapewniająca bezpieczny transport i użytkowanie
  • ciśnienie robocze/próbne - 150/250 bar

 

DANE TECHNICZNE:

Pojemność 8 litrów
Maksymalne ciśnienie robocze 200 bar
Ilość gazu 1,8 m3
Średnica 136 mm
Wysokość 820 mm
Masa 15 kg

 

Reduktor Ar/CO2-typ GCE BestSchweissen.de

Jednostopniowy reduktor TYP GCE przeznaczony do argonu oraz CO2 w butlach ciśnieniowych o ciśnieniu napełnienia wynoszącym maksymalnie 200 bar. Zawór redukcyjny obniża ciśnienie na wylocie z butli ciśnieniowej do wymaganego ciśnienia roboczego i utrzymują jego stałą wartość.

  • Solidna budowa
  • Wysokie ciśnienie wylotowe

Gwint reduktora pasuje do butli z argonem, CO2 oraz MIX Ar/CO2. Reduktor posiada manometr wskazujący ciśnienie gazu w butli, oraz manometr wskazujący przepływ przez reduktor w l/min.

Reduktor o wysokiej precyzji pozwala na dokładniejsze dobranie dawki gazu osłonowego przy spawaniu metodami TIG, MIG, MAG. Wyposażony w zaworek odcinający wypływ gazu z butli.

 DANE TECHNICZNE:

Rodzaj gazu Argon/ CO2
Max ciśnienie wlotowe 200 / 20 (bar / MPa)
Przepustowość 24l / min
Gwint nakrętki na wlocie W21,8 x 1/14"
Gwint nakrętki wylotu G 1/4"
Końcówka węża 6,3 mm
Waga 1,6 kg
Wymiary opakowania 23 x 24 x 7 cm

 

blank Opinie o produkcie (0)

alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl