Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spawarki inwertorowe 230V

Jeżeli chcą Państwo znaleźć idealną spawarkę inwertorową na miarę swoich potrzeb, należy m.in. wiedzieć, że urządzenie to może pracować pod napięciem sieciowym 230V i 400V. Spawarki inwertorowi 230V nie wymagają sieci trójfazowej, a co za tym idzie, mogą być podłączane do standardowo zakładanych instalacji elektrycznych. Dlatego są stosowane w przydomowych warsztatach, w ramach amatorskich prac majsterkowiczów. Nie oznacza to jednak, że z tego rodzaju urządzeń całkowicie rezygnują zakłady, które specjalizują się w technologiach spawalniczych. Obok prostych w obsłudze i nadających się do drobnych napraw typów spawarek, oferujemy także w pełni profesjonalny sprzęt działający po podłączeniu do instalacji jednofazowej.

Każdy ceniony w branży producent spawarek posiada w swojej ofercie spawarki inwertorowe 230V, a najlepsze na rynku produkty z tej grupy dostępne są w naszym sklepie. Wszystkie oferowane modele spawarek inwertorowych z tej grupy zapewniają bardzo dobrą, jeśli nie doskonałą jakość spoiny, pracując w oparciu o nowoczesne technologie. Poszczególne marki oferują też duży wybór funkcji, które usprawniają obsługę urządzenia, wpływają na jego wydajność i bezpieczeństwo. Wspólną cechą spawarek 230V jest też małe zapotrzebowanie na zasilającą ich pracę energię elektryczną.

230 V Jest 58 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów