Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Inwertor TIG MAGNUM VIPER 270

U I THF 270SH

Nowy produkt

WYPOSAŻENIE:

  • Osprzęt i okablowanie
  • Instrukcja PL
  • Karta gwarancyjna

Więcej szczegółów

3 532,00 zł

payment logos

Opis

Zasilanie400V / 50Hz
Prąd spawania250 A
Napięcie stanu jałowego54 V
Zakres regulacji prądu spawaniapłynny
Sprawność60 %
Zabezpieczenie zasilania25 A
Chłodzeniewentylator

Więcej informacji

Urządzenia inwerterowe nowej serii MAGNUM VIPER TIG są lekkimi, przenośnymi, źródłami energii wyposażonymi w bezstykowe zajarzanie łuku(HF)

Dla uzyskania jak najlepszych osiągów i niezawodności, urządzenia wytwarzane są zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami, co zapewnia im znakomite parametry spawalnicze. Przeznaczone są do pracy w warunkach terenowych, stacjonarnych i wykonywania wszelkiego rodzaju prac spawalniczych.

Urządzenie posiada funkcje Puls - pozwala na spawanie bardzo cienkich elementów, zmniejszenie energii liniowej łuku, a co za tym idzie zmniejszenie przegrzania lub przepalenia spawanych materiałów.
Wszystkie urządzenia z nowej serii MAGNUM VIPER bazują na 60% sprawności spawania. Posiadają znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. 

Urządzenia do spawania metodą TIG DC posiadają w pełni funkcjonalny panel sterujący, umożliwiający nastawienie optymalnych parametrów spawania.

Urządzenie posiada wbudowaną pamięć oraz możliwość zapisywania ustawień spawania.