Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Klucze pneumatyczne

Osoby, które parają się majsterkowaniem i samodzielnie wykonują drobne naprawy, pracownicy warsztatów, narzędziowni czy działów serwisowych w dużych zakładach, korzystają z podobnych, uniwersalnych narzędzi. Zaliczają się do nich klucze pneumatyczne udarowe, które ułatwiają, a często umożliwiają przykręcanie i odkręcanie elementów śrubowych. To narzędzia zasilane sprężonym powietrzem, dzięki czemu oferują znacznie większą siłę niż ta drzemiąca w ludzkich dłoniach. Klucze pneumatyczne wymagają dodatkowego wsparcia w postaci odpowiednio dobranego kompresora.

Klucze pneumatyczne udarowe w zestawach

Klucze pneumatyczne udarowe konstrukcją przypominają wiertarkę, w której wiertło zastąpiono odpowiednią końcówką. Aby zwiększyć możliwości wykorzystania takich narzędzi, producenci dodają do nich zestawy wymiennych elementów. Dzięki nim możliwe jest odkręcanie lub dokręcanie śrub czy nakrętek o różnej średnicy. Modele, które oferujemy w naszym sklepie, są wykonane z kompozytów. Dzięki temu łączą w sobie wyjątkową trwałość z niewielką wagą. Dodatkowe atuty to ergonomiczny kształt rękojeści oraz wysoki moment obrotowy, dzięki któremu możliwe jest odkręcanie nawet starych, zapieczonych śrub. Klucze pneumatyczne udarowe są przystosowane do pracy pod bardzo dużymi obciążeniami. Oferujemy również klucze z zestawem końcówek w wygodnej i estetycznej walizce.

Polecamy także pozostałe wyposażenie z naszej oferty, w tym podnośnik samochodowy hydrauliczny i zasilane pneumatycznie pistolety lakiernicze.

Klucze pneumatyczne Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów