Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zestawy kluczy

Kompletny zestaw dobrych kluczy warsztatowych powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego domu. Bez nich nie ma mowy o wykonaniu nawet najprostszych, amatorskich prac montażowych lub naprawczych. Cieknący kran, odpadające kółka boczne od dziecięcego roweru, źle skręcony mebel i wiele innych problemów w obrębie domu wymaga użycia kluczy, nie wspominając o pracach w warsztatach samochodowych, zakładach montażowych i innych, podobnych miejscach. Dlatego też proponujemy Państwu sprzedawane w zestawach różne rodzaje kluczy.

Podstawowe zestawy z naszej oferty zawierają kilka sztuk dwustronnych kluczy płaskich lub płasko-oczkowych, przydatnych do wielu lekkich prac montażowo-naprawczych wykonywanych przez majsterkowiczów. Inne zestawy zawierają tzw. klucze kopytkowe o przedłużonym, wygodnym uchwycie. Ich kształt umożliwia dostanie się do śrub umieszczonych w trudnodostępnych miejscach, jak również zastosowanie większej siły nacisku, aby móc daną śrubę odkręcić. Największe oferowane zestawy składają się m.in. z kluczy nasadowych z wieloma rodzajami końcówek, kluczy typu grzechotka, kluczy francuskie, jak również dodatkowych narzędzi, takich jak kombinerki i śrubokręty. W tym temacie warto zapoznać się także z osobno opisaną ofertą proponowanych kluczy pneumatycznych.

Co do oferowanej jakości, są to narzędzia specjalizujących się w ich produkcji, cenionych na polskim rynku firm, takich jak Solid lub Magnum. Klucze wykonane zostały z zabezpieczonej przed korozją stali o podwyższonej wytrzymałości na zginanie. Producenci zadbali też o wygodę w korzystaniu z całego kompletu kluczy, które zapakowane są w futerały z paskiem mocującym do ubrań roboczych lub – podobnie jak oferowane gwintownik i narzynki - w eleganckie i funkcjonalne skrzynki warsztatowe.

Zestawy kluczy Jest 17 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów