Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Gwintowniki i narzynki w zestawach

Wśród osób zainteresowanych podstawowym wyposażeniem narzędziowni dużą popularnością cieszą się oferowane przez nasz sklep zestawy gwintowników i narzynek. Produkowane przez firmę MAGNUM, proponowane narzędzia skrawające tego rodzaju wykonane zostały z doskonałej jakości stali. Łącząc jakość z dobrą ceną produktu, zakupiony w naszym sklepie zestaw spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Gwintowniki i narzynki z naszej oferty są kupowane zarówno na potrzeby prywatnych narzędziowni, jak i profesjonalnych zakładów stosujących precyzyjną obróbkę skrawaniem. W obu przypadkach doskonale spełniają swoją funkcję, jako trwałe, codzienne narzędzia pracy. Według uznania mogą Państwo wybrać z oferty sklepu zestawy zawierające różną ilość elementów. Największy zestaw składa się aż z 56 części, ale już w podstawowym znajdą Państwo rozmaitej wielkości gwintowniki i narzynki, jak również pokrętła, wkrętaki i gwintomierze. Każdy zestaw zapakowany jest w ergonomiczną skrzynkę, która ułatwia przenoszenie narzędzi i pozwala zachować porządek w warsztacie. Ze strony sklepu zapewniamy szybką wysyłkę oraz dobry kontakt z klientem.

Gwintowniki Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów