Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Spawarki TIG AC/DC

Metoda spawania TIG ma szeroki zakres zastosowań, a jej użycie gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość spoiw. Wykorzystywana jest w procesie obróbki m.in. stali nisko- i wysokostopowych oraz metali nieżelaznych, a głównie aluminium, miedzi, niklu, magnezu i ich stopów. Metale te są wymagające w procesie tego rodzaju obróbki, która możliwa jest dzięki zastosowaniu w spawarce właściwości prądu zmiennego.

Spawarki TIG AC/DC umożliwiają uzyskanie precyzyjnych spawów na potrzeby profesjonalnych zakładów wyposażonych w ręczne i zautomatyzowane stanowiska spawalnicze. Niektóre modele stanowią element linii przemysłowych, inne to kompaktowe i lekkie urządzenia, które łatwo przetransportować, gdy zachodzi potrzeba zespawania rur lub elementów konstrukcji w terenie. Szczególnie urządzenia z najwyższej półki, takie jak profesjonalne spawarki Welder Fantasy, mają dodatkowo możliwość przełączania trybu pracy na MMA. Wszystkie modele tej marki (np. seria spawarek JET TIG) posiadają niestandardowe funkcje, które usprawniają obsługę urządzenia i powodują, że jego praca jest bardziej efektywna i wydajna. Do najczęściej powtarzanych należy funkcja płynnego sterowania prądem spawania, która zapewnia pełną kontrolę temperatury spawanego materiału. Warta wymienienia jest także funkcja spawania punktowego, przydatna do wykonania równych spawów. Szczegółowe opisy parametrów i funkcji znajdą Państwo przy konkretnych produktach. Jeżeli, mimo zapoznania się z nimi, będą Państwo mieć problem z podjęciem ostatecznej decyzji, oferujemy pomoc swoich doradców.

AC/DC Jest 22 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów