Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przecinarki plazmowe

Przecinarki plazmowe są urządzeniami przeznaczonymi do cięcia metali za pomocą tzw. łuku plazmowego. Metoda jest wykorzystywana do przecinania różnych rodzajów stali, a także stopów aluminium miedzi oraz innych metali. Łuk plazmowy powstaje pomiędzy elektrodą, w którą jest wyposażona przecinarka, a materiałem. Może on mieć różne parametry prądowe – to one decydują o prędkości cięcia. Istotna jest również grubość blachy oraz jej rodzaj. Przecinarki plazmowe w większości są urządzeniami inwertorowymi, dlatego też wyróżniają je stosunkowo mała waga i rozmiary. Dzięki temu mogą być wygodnie przenoszone z miejsca na miejsce. Poszczególne modele zasilane są prądem elektrycznym o napięciu 230V lub 400V.

Przecinarka plazmowa Sherman

Nasz sklep spawalniczy oferuje wiele modeli przecinarek plazmowych, które są dostosowane do pracy w warunkach przemysłowych i małych warsztatach. Na szczególną uwagę zasługuje przecinarka plazmowa Sherman wykonana w technologii MOSFET 100kHz. Model tej znanej i cenionej przez spawaczy marki jest dostępny w kilku odmianach, przeznaczonych do cięcia blach o różnej grubości maksymalnej. Na wyposażeniu urządzenia jest także tarcza spawalnicza, przewód masowy oraz młotek ze szczotką. Polecamy również przecinarki plazmowe Magnum. Poszczególne modele są wyposażone w specjalne uchwyty przeznaczone do cięcia metali w trudno dostępnych miejscach. Metoda cięcia plazmą ma wiele zalet, bowiem umożliwia przecinanie blach o grubości nawet 55 mm. Jej atutem jest też wysoka jakość uzyskiwanych krawędzi.

Przecinarki plazmowe Jest 15 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów